Obsługę prawną świadczy

Statystyka

Użytkowników:
1
Artykułów:
478
Odsłon artykułów:
637704

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

100-lecie naszej mieszkanki

      Dnia 11 października 2017 roku odbyło się uroczyste spotkanie z panią Genowefą Kosierb z Fajsławic, która obchodziła rocznicę swoich setnych urodzin. Spotkanie odbyło się w domu pani Genowefy, a zaproszeni goście zostali miło przywitani przez panią Genowefą wraz z jej rodziną.
     Serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz dwustu lat życia złożyli pani Genowefie: pan Henryk Czerniej – Wicestarosta Krasnostawski, pani Ewelina Rudy – Rzecznik Prasowy Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie, pan Zbigniew Twaróg – Kierownik KRUS, pan Tomasz Dzirba - Specjalista ds. prewencji i rehabilitacji, pan Tadeusz Chruściel – Wójt Gminy Fajsławice, oraz pani Alfreda Adamiak – Pracownik Urzędu Stanu Cywilnego w Fajsławicach. Jubilatka otrzymała kwiaty oraz list gratulacyjny uznania za zasłużony wiek.
     Pani Genowefa zapytana co jest najważniejsze w życiu odpowiedziała, że zdrowie, rodzina oraz praca, bo dzięki tym wartościom, dla niej najważniejszych dożyła tak pięknego wieku. - W tym roku nie bardzo udało mi się wychodzić na spacer ponieważ była brzydka pogoda, ale rok temu przeszłam aż trzy razy wkoło domu. – dodała z uśmiechem.
    Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy Pani Genowefie dużo zdrowia na kolejne lata, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami życia codziennego, oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu.

P1060259

P1060263

P1060270

P1060274

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd